Kamil Majchrzak Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 | |
21:50 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
19:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 465 |
O19.5 |
9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
04:35 Završeno |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 225 |
U46.5 |
9.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
8/10 | |
04:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
5/10 | |
06:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.2/10 |
O igraču Kamil Majchrzak – Teniske Prognoze i Statistike
Kamil Majchrzak je 29-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 53. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 15 mečeva igrača Kamil Majchrzak i postigao tačnost prognoza od preko 73.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (48) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% | 64.1% | 62.9% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% | 72.7% | 71.9% |
| Освојени 2. Сервис | 45.2% | 48.3% | 49.9% |
| Асови / Меч | 6.5 | 7.6 | 6.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.5% | 63.8% | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.3% | 14.3% | 18.5% |
| Поени на Ретурну | 32.3% | 34.2% | 36.2% |
| Држање Сервиса % | 62.4% | 63.9% | 63.7% |
| Укупно Поена | 47.6% | 49.1% | 50.1% |
| Стат. | Тврда (35) | Шљака (6) | Трава (7) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.7% | 58.9% | 62.1% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% | 70.9% | 69.6% |
| Освојени 2. Сервис | 50% | 43.7% | 54.7% |
| Асови / Меч | 7.3 | 4 | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 | 2.3 | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.3% | 60% | 53.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.8% | 11.8% | 17.3% |
| Поени на Ретурну | 37.2% | 36.6% | 31% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.9% |
| Освојени 1. Сервис | 71.9% |
| Освојени 2. Сервис | 49.9% |
| Асови / Меч | 6.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.5% |
| Поени на Ретурну | 36.2% |
| Држање Сервиса % | 63.7% |
| Укупно Поена | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.1% |
| Освојени 1. Сервис | 72.7% |
| Освојени 2. Сервис | 48.3% |
| Асови / Меч | 7.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 34.2% |
| Држање Сервиса % | 63.9% |
| Укупно Поена | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% |
| Освојени 2. Сервис | 45.2% |
| Асови / Меч | 6.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.3% |
| Поени на Ретурну | 32.3% |
| Држање Сервиса % | 62.4% |
| Укупно Поена | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.7% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% |
| Освојени 2. Сервис | 50% |
| Асови / Меч | 7.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.8% |
| Поени на Ретурну | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 70.9% |
| Освојени 2. Сервис | 43.7% |
| Асови / Меч | 4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.8% |
| Поени на Ретурну | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.1% |
| Освојени 1. Сервис | 69.6% |
| Освојени 2. Сервис | 54.7% |
| Асови / Меч | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.3% |
| Поени на Ретурну | 31% |