Katerina Mandelikova Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1094
Недавна Форма
L
L
L
2
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
6.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Katerina Mandelikova – Teniske Prognoze i Statistike
Katerina Mandelikova Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Katerina Mandelikova i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (20) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.1% | 71.5% | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 66.1% | 65.6% | 65.6% |
| Освојени 2. Сервис | 54.9% | 55.1% | 55.1% |
| Асови / Меч | 0.7 | 1.3 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 | 4 | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.8% | 56.5% | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.4% | 47.3% | 47.3% |
| Поени на Ретурну | 52.2% | 49.3% | 49.3% |
| Држање Сервиса % | 79.8% | 73.2% | 73.2% |
| Укупно Поена | 63.3% | 59.9% | 59.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (6) | Шљака (8) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.8% | - |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% | - |
| Освојени 2. Сервис | 59% | - |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 | 5.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 58.6% | - |
| Поени на Ретурну | 54.5% | 50.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (20)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 65.6% |
| Освојени 2. Сервис | 55.1% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.3% |
| Поени на Ретурну | 49.3% |
| Држање Сервиса % | 73.2% |
| Укупно Поена | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 65.6% |
| Освојени 2. Сервис | 55.1% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.3% |
| Поени на Ретурну | 49.3% |
| Држање Сервиса % | 73.2% |
| Укупно Поена | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.1% |
| Освојени 2. Сервис | 54.9% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.4% |
| Поени на Ретурну | 52.2% |
| Држање Сервиса % | 79.8% |
| Укупно Поена | 63.3% |
Статистике by Surface
Тврда (6)
Шљака (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% |
| Освојени 2. Сервис | 59% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 58.6% |
| Поени на Ретурну | 54.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.9 |
| Поени на Ретурну | 50.6% |