Kazuma Kawachi Prognoze, Statistike i Forma
Старост31
Висина5'7"
Тежина148 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
L
3
Анализирани Мечеви
33.3%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U18.5 |
4.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
1.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O21.5 |
6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Kazuma Kawachi – Teniske Prognoze i Statistike
Kazuma Kawachi je 31-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Kazuma Kawachi i postigao tačnost prognoza od preko 33.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (26) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% | 58.4% | 58.4% |
| Освојени 1. Сервис | 74.6% | 64.9% | 64.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.5% | 46.2% | 46.2% |
| Асови / Меч | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 2.2 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.3% | 54% | 54% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 52.6% | 50.7% | 50.7% |
| Поени на Ретурну | 45.1% | 47.6% | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 153.4% | 77% | 94.5% |
| Укупно Поена | 73.8% | 60.1% | 60.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (23) | Шљака (1) | Трава (2) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% | - | - |
| Освојени 1. Сервис | 64.9% | - | - |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% | - | - |
| Асови / Меч | 0.4 | 0 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 4 | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 54% | - | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 50.7% | - | - |
| Поени на Ретурну | 48.2% | - | 43% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (26)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% |
| Освојени 1. Сервис | 64.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 50.7% |
| Поени на Ретурну | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 94.5% |
| Укупно Поена | 60.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% |
| Освојени 1. Сервис | 64.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 54% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 50.7% |
| Поени на Ретурну | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 77% |
| Укупно Поена | 60.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 74.6% |
| Освојени 2. Сервис | 46.5% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 52.6% |
| Поени на Ретурну | 45.1% |
| Држање Сервиса % | 153.4% |
| Укупно Поена | 73.8% |
Статистике by Surface
Тврда (23)
Шљака (1)
Трава (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% |
| Освојени 1. Сервис | 64.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 54% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 50.7% |
| Поени на Ретурну | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Поени на Ретурну | 43% |