Kitti Molnar Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
W
L
2
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
3/10 | |
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Kitti Molnar – Teniske Prognoze i Statistike
Kitti Molnar Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Kitti Molnar i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (11) | Последњих 52 Недеље (11) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 61.3% | 61.4% | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 57.8% | 57.5% | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 41.9% | 43.3% | 43.3% |
| Асови / Меч | 2 | 1.9 | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 | 4.8 | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% | 57.3% | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.3% | 57% | 57% |
| Поени на Ретурну | 48.2% | 49.2% | 49.2% |
| Држање Сервиса % | 76.3% | 73.7% | 73.7% |
| Укупно Поена | 60.1% | 59.7% | 59.7% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (8) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 43.3% |
| Асови / Меч | 3.7 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6 | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 57% |
| Поени на Ретурну | 38.9% | 52.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (11)
Последњих 20 (11)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57% |
| Поени на Ретурну | 49.2% |
| Држање Сервиса % | 73.7% |
| Укупно Поена | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57% |
| Поени на Ретурну | 49.2% |
| Држање Сервиса % | 73.7% |
| Укупно Поена | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.3% |
| Освојени 1. Сервис | 57.8% |
| Освојени 2. Сервис | 41.9% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.3% |
| Поени на Ретурну | 48.2% |
| Држање Сервиса % | 76.3% |
| Укупно Поена | 60.1% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6 |
| Поени на Ретурну | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57% |
| Поени на Ретурну | 52.8% |