Ksenia Efremova Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#623
Недавна Форма
L
W
L
L
L
9
Анализирани Мечеви
66.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
1 |
7.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.2/10 | |
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.9/10 | |
06:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 |
O igraču Ksenia Efremova – Teniske Prognoze i Statistike
Ksenia Efremova Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Ksenia Efremova i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (13) | Последњих 52 Недеље (13) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.3% | 67.1% | 67.1% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% | 56.6% | 56.6% |
| Освојени 2. Сервис | 43.1% | 41.5% | 41.5% |
| Асови / Меч | 1.7 | 1.4 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 | 4.8 | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.1% | 48.5% | 48.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25% | 27% | 27% |
| Поени на Ретурну | 38.4% | 39.2% | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 59.9% | 68.2% | 68.2% |
| Укупно Поена | 45.7% | 45.4% | 45.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (6) | Шљака (7) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.6% | 68.3% |
| Освојени 1. Сервис | 32% | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45% | 41% |
| Асови / Меч | 1.3 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 6.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 25% | 51.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25% | 27.3% |
| Поени на Ретурну | 40% | 39.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (13)
Последњих 20 (13)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.1% |
| Освојени 1. Сервис | 56.6% |
| Освојени 2. Сервис | 41.5% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 68.2% |
| Укупно Поена | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.1% |
| Освојени 1. Сервис | 56.6% |
| Освојени 2. Сервис | 41.5% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 68.2% |
| Укупно Поена | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.3% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.1% |
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25% |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Држање Сервиса % | 59.9% |
| Укупно Поена | 45.7% |
Статистике by Surface
Тврда (6)
Шљака (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.6% |
| Освојени 1. Сервис | 32% |
| Освојени 2. Сервис | 45% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25% |
| Поени на Ретурну | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 41% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.3% |
| Поени на Ретурну | 39.1% |