Lanlana Tararudee Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
8/10 | |
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O17.5 |
9.3/10 | |
05:50 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O16.5 |
6.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
7.8/10 | |
08:08 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.4/10 | |
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
4.1/10 | |
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
03:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
05:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:09 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 366 |
O19.5 |
6.5/10 | |
20:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 166 |
O19.5 |
3.8/10 | |
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O18.5 |
5.8/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
6.2/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U26.5 |
9.3/10 | |
22:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
5.8/10 |
O igraču Lanlana Tararudee – Teniske Prognoze i Statistike
Lanlana Tararudee je 21-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 99. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 42 mečeva igrača Lanlana Tararudee i postigao tačnost prognoza od preko 83.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (71) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 87.8% | 70.2% | 65.7% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% | 63.1% | 66% |
| Освојени 2. Сервис | 34.8% | 43.8% | 44.6% |
| Асови / Меч | 3.7 | 4.5 | 3.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 3.3 | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.3% | 61.4% | 55.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 51.9% | 45.5% | 40.5% |
| Поени на Ретурну | 47.9% | 47.7% | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 220.1% | 105.6% | 76.8% |
| Укупно Поена | 84.2% | 68.1% | 56.4% |
| Стат. | Тврда (59) | Шљака (9) | Трава (3) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% | 66.5% | 68.8% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% | 61% | 63.9% |
| Освојени 2. Сервис | 44.4% | 45.9% | 46.9% |
| Асови / Меч | 4.2 | 1.6 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 | 3.3 | 1.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% | 55.9% | 38.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.3% | 42.4% | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 46.1% | 44.4% | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.7% |
| Освојени 1. Сервис | 66% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 3.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.5% |
| Поени на Ретурну | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 76.8% |
| Укупно Поена | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.2% |
| Освојени 1. Сервис | 63.1% |
| Освојени 2. Сервис | 43.8% |
| Асови / Меч | 4.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 45.5% |
| Поени на Ретурну | 47.7% |
| Држање Сервиса % | 105.6% |
| Укупно Поена | 68.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 87.8% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% |
| Освојени 2. Сервис | 34.8% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 51.9% |
| Поени на Ретурну | 47.9% |
| Држање Сервиса % | 220.1% |
| Укупно Поена | 84.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.4% |
| Асови / Меч | 4.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.3% |
| Поени на Ретурну | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.5% |
| Освојени 1. Сервис | 61% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 42.4% |
| Поени на Ретурну | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.8% |
| Освојени 1. Сервис | 63.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.9% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 38.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 46% |