Laura Siegemund Prognoze, statistike i forma
Rang#46
Godine37
Visina5'6"
Težina137 lb
RukaDešnjak
Skorašnja forma
L
L
W
W
L
11
Analizirani mečevi
63.6%
Tačnost prognoza
Teniski tipovi
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.7/10 | |
16:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.6/10 | |
13:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U26.5 |
8.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7.3/10 | |
20:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
6.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
19:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
6.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O8.5 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
Laura Siegemund – teniske prognoze i statistike
Laura Siegemund je 37-godišnji profesionalni teniser (dešnjak), trenutno na 46. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam je analizirao 11 mečeva i postigao tačnost prognoza od preko 63.6%. Ova stranica nudi AI prognoze za predstojeće mečeve — uključujući pobednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, riternu i iskorišćenosti brejk lopti.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao proveriti našu istoriju.
Statistike servisa & Statistike riterna
| Stat. | Poslednjih 10 (10) | Poslednjih 20 (20) | Poslednjih 52 nedelje (39) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 77.8% | 75.8% | 74.7% |
| Osvojeni 1. servis | 58% | 57.1% | 59.6% |
| Osvojeni 2. servis | 47.6% | 46% | 45.9% |
| Asovi / meč | 1.1 | 1.3 | 1.1 |
| Duple greške / meč | 2.7 | 2.9 | 3 |
| Spasene brejk lopte | 61.5% | 55.9% | 54.7% |
| Iskorišćene brejk lopte | 36.8% | 35.9% | 36.5% |
| Poeni na riternu | 43.6% | 43.4% | 44% |
| Držanje servisa % | 55.6% | 54.4% | 56% |
| Ukupno poena | 49.7% | 48.9% | 49.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Beton (22) | Šljaka (8) | Trava (9) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 73.6% | 79.8% | 72.7% |
| Osvojeni 1. servis | 59.1% | 55.4% | 65.5% |
| Osvojeni 2. servis | 44.9% | 47.2% | 48% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.1 | 0.4 |
| Duple greške / meč | 3.9 | 1.9 | 1.8 |
| Spasene brejk lopte | 52.1% | 61.4% | 54% |
| Iskorišćene brejk lopte | 35.4% | 40.4% | 35.7% |
| Poeni na riternu | 43.7% | 45.3% | 43.4% |
Statistike servisa & Statistike riterna
Poslednjih 52 nedelje (39)
Poslednjih 20 (20)
Poslednjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 74.7% |
| Osvojeni 1. servis | 59.6% |
| Osvojeni 2. servis | 45.9% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Duple greške / meč | 3 |
| Spasene brejk lopte | 54.7% |
| Iskorišćene brejk lopte | 36.5% |
| Poeni na riternu | 44% |
| Držanje servisa % | 56% |
| Ukupno poena | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.8% |
| Osvojeni 1. servis | 57.1% |
| Osvojeni 2. servis | 46% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Duple greške / meč | 2.9 |
| Spasene brejk lopte | 55.9% |
| Iskorišćene brejk lopte | 35.9% |
| Poeni na riternu | 43.4% |
| Držanje servisa % | 54.4% |
| Ukupno poena | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.8% |
| Osvojeni 1. servis | 58% |
| Osvojeni 2. servis | 47.6% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Duple greške / meč | 2.7 |
| Spasene brejk lopte | 61.5% |
| Iskorišćene brejk lopte | 36.8% |
| Poeni na riternu | 43.6% |
| Držanje servisa % | 55.6% |
| Ukupno poena | 49.7% |
Statistike by Surface
Beton (22)
Šljaka (8)
Trava (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.6% |
| Osvojeni 1. servis | 59.1% |
| Osvojeni 2. servis | 44.9% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Duple greške / meč | 3.9 |
| Spasene brejk lopte | 52.1% |
| Iskorišćene brejk lopte | 35.4% |
| Poeni na riternu | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 79.8% |
| Osvojeni 1. servis | 55.4% |
| Osvojeni 2. servis | 47.2% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Duple greške / meč | 1.9 |
| Spasene brejk lopte | 61.4% |
| Iskorišćene brejk lopte | 40.4% |
| Poeni na riternu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.7% |
| Osvojeni 1. servis | 65.5% |
| Osvojeni 2. servis | 48% |
| Asovi / meč | 0.4 |
| Duple greške / meč | 1.8 |
| Spasene brejk lopte | 54% |
| Iskorišćene brejk lopte | 35.7% |
| Poeni na riternu | 43.4% |