Lawrence Bataljin Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1318
Старост29
Висина5'8"
Тежина150 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
W
L
L
4
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
4.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Lawrence Bataljin – Teniske Prognoze i Statistike
Lawrence Bataljin je 29-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1318. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Lawrence Bataljin i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (23) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 67% | 66.3% | 66.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% | 57.8% | 57.8% |
| Освојени 2. Сервис | 45.1% | 43.6% | 43.6% |
| Асови / Меч | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 | 4.3 | 4.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 42.9% | 48.9% | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 4.3% | 5.5% | 5.5% |
| Поени на Ретурну | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| Држање Сервиса % | 79.7% | 91.1% | 112.4% |
| Укупно Поена | 50.7% | 49.2% | 49.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (12) | Шљака (11) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% | 69.4% |
| Освојени 1. Сервис | 59.4% | 56.6% |
| Освојени 2. Сервис | 46.7% | 40.4% |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 38.9% | 55.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% | 10% |
| Поени на Ретурну | 33.5% | 27% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (23)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.3% |
| Освојени 1. Сервис | 57.8% |
| Освојени 2. Сервис | 43.6% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 5.5% |
| Поени на Ретурну | 31.1% |
| Држање Сервиса % | 112.4% |
| Укупно Поена | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.3% |
| Освојени 1. Сервис | 57.8% |
| Освојени 2. Сервис | 43.6% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 5.5% |
| Поени на Ретурну | 31.1% |
| Држање Сервиса % | 91.1% |
| Укупно Поена | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% |
| Освојени 2. Сервис | 45.1% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 42.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 4.3% |
| Поени на Ретурну | 31.1% |
| Држање Сервиса % | 79.7% |
| Укупно Поена | 50.7% |
Статистике by Surface
Тврда (12)
Шљака (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% |
| Освојени 1. Сервис | 59.4% |
| Освојени 2. Сервис | 46.7% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 38.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.4% |
| Освојени 1. Сервис | 56.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.4% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 10% |
| Поени на Ретурну | 27% |