Loes Ebeling Koning Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#666
Недавна Форма
L
W
L
L
L
6
Анализирани Мечеви
33.3%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:04 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O18.5 |
1.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
4.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Loes Ebeling Koning – Teniske Prognoze i Statistike
Loes Ebeling Koning Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Loes Ebeling Koning i postigao tačnost prognoza od preko 33.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (37) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 52.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 31.3% |
| Асови / Меч | 1.1 | 2.3 | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 3 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 12.5% |
| Поени на Ретурну | 44.5% | 44.5% | 43.4% |
| Држање Сервиса % | - | - | 1542.9% |
| Укупно Поена | 104.7% | 104.7% | 92.7% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (28) | Трава (1) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 52.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 31.3% |
| Асови / Меч | 2.2 | 2.8 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 | 2.6 | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 12.5% |
| Поени на Ретурну | - | 43.8% | 31.7% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (37)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.5% |
| Освојени 2. Сервис | 31.3% |
| Асови / Меч | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.5% |
| Поени на Ретурну | 43.4% |
| Држање Сервиса % | 1542.9% |
| Укупно Поена | 92.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 44.5% |
| Укупно Поена | 104.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Поени на Ретурну | 44.5% |
| Укупно Поена | 104.7% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (28)
Трава (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Поени на Ретурну | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.5% |
| Освојени 2. Сервис | 31.3% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.5% |
| Поени на Ретурну | 31.7% |