Louisa Chirico Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#191
Старост29
Висина5'9"
Тежина141 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
L
L
W
8
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
9.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.5/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Louisa Chirico – Teniske Prognoze i Statistike
Louisa Chirico je 29-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 191. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača Louisa Chirico i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (41) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66% | 66% | 62.3% |
| Освојени 1. Сервис | 56.5% | 56.5% | 58.1% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% | 44.6% | 43.1% |
| Асови / Меч | 2.5 | 3 | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.3 | 5.7 | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.7% | 52.7% | 52.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 31.8% | 31.8% | 34.5% |
| Поени на Ретурну | 40.9% | 40.9% | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 52.5% | 67.9% | 60.3% |
| Укупно Поена | 46.7% | 46.7% | 47.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (23) | Шљака (16) | Трава (1) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% | 62.2% | 55.6% |
| Освојени 1. Сервис | 57.7% | 58.6% | 56.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% | 39.8% | 50% |
| Асови / Меч | 2.8 | 2.1 | 4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6 | 5.6 | 7 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.8% | 47.9% | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.1% | 41.8% | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 40.4% | 44.9% | 28% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (41)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.1% |
| Освојени 2. Сервис | 43.1% |
| Асови / Меч | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% |
| Поени на Ретурну | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 60.3% |
| Укупно Поена | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66% |
| Освојени 1. Сервис | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 31.8% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 67.9% |
| Укупно Поена | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66% |
| Освојени 1. Сервис | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 31.8% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 52.5% |
| Укупно Поена | 46.7% |
Статистике by Surface
Тврда (23)
Шљака (16)
Трава (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% |
| Освојени 1. Сервис | 57.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.1% |
| Поени на Ретурну | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.2% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 39.8% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.8% |
| Поени на Ретурну | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.6% |
| Освојени 1. Сервис | 56.7% |
| Освојени 2. Сервис | 50% |
| Асови / Меч | 4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 28% |