Luca Van Assche Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
5.1/10 | |
10:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.5/10 | |
17:50 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
7/10 | |
18:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
6.3/10 | |
15:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
6.3/10 | |
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 | |
13:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.6/10 | |
18:55 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 376 |
O19.5 |
7.8/10 | |
17:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
5.8/10 |
O igraču Luca Van Assche – Teniske Prognoze i Statistike
Luca Van Assche je 21-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 97. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 31 mečeva igrača Luca Van Assche i postigao tačnost prognoza od preko 64.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (69) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 60.9% | 62.5% | 63.6% |
| Освојени 1. Сервис | 61.2% | 65.6% | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% | 49% | 50.6% |
| Асови / Меч | 1.8 | 2.2 | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 2.9 | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% | 64.3% | 61.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.2% | 26% | 29.8% |
| Поени на Ретурну | 39.1% | 40.1% | 40.8% |
| Држање Сервиса % | 55.1% | 59.4% | 61.2% |
| Укупно Поена | 47.6% | 50% | 51% |
| Стат. | Тврда (40) | Шљака (27) | Трава (2) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 64% | 62.7% | 66.7% |
| Освојени 1. Сервис | 69.3% | 63.5% | 72.6% |
| Освојени 2. Сервис | 50.8% | 49.8% | 56.5% |
| Асови / Меч | 3.8 | 2 | 5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.4 | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.9% | 59.2% | 78.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.8% | 29% | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 40.1% | 42.2% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.6% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 50.6% |
| Асови / Меч | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.8% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |
| Држање Сервиса % | 61.2% |
| Укупно Поена | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.5% |
| Освојени 1. Сервис | 65.6% |
| Освојени 2. Сервис | 49% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |
| Држање Сервиса % | 59.4% |
| Укупно Поена | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.9% |
| Освојени 1. Сервис | 61.2% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.2% |
| Поени на Ретурну | 39.1% |
| Држање Сервиса % | 55.1% |
| Укупно Поена | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64% |
| Освојени 1. Сервис | 69.3% |
| Освојени 2. Сервис | 50.8% |
| Асови / Меч | 3.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.8% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% |
| Освојени 1. Сервис | 63.5% |
| Освојени 2. Сервис | 49.8% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29% |
| Поени на Ретурну | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.7% |
| Освојени 1. Сервис | 72.6% |
| Освојени 2. Сервис | 56.5% |
| Асови / Меч | 5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 78.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 36% |