Luis Guto Miguel Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1036
Недавна Форма
W
L
W
W
L
12
Анализирани Мечеви
58.3%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 | |
06:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
19:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 | |
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
5.6/10 | |
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:35 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Luis Guto Miguel – Teniske Prognoze i Statistike
Luis Guto Miguel Naš AI algoritam analizirao je 12 mečeva igrača Luis Guto Miguel i postigao tačnost prognoza od preko 58.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (22) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 56.4% | 60% | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 69.6% | 68.3% | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 48.6% | 46.8% | 46.8% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.9 | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.1 | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% | 51.3% | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.7% | 21.4% | 21.4% |
| Поени на Ретурну | 41.9% | 40.2% | 40.2% |
| Држање Сервиса % | 94.7% | 75.7% | 75.7% |
| Укупно Поена | 61.6% | 55.4% | 55.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (1) | Шљака (21) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% | 59.7% |
| Освојени 1. Сервис | 68% | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 44.8% | 46.9% |
| Асови / Меч | 3 | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% | 51.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 10% | 22.3% |
| Поени на Ретурну | 29.4% | 40.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (22)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.4% |
| Поени на Ретурну | 40.2% |
| Држање Сервиса % | 75.7% |
| Укупно Поена | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.4% |
| Поени на Ретурну | 40.2% |
| Држање Сервиса % | 75.7% |
| Укупно Поена | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.4% |
| Освојени 1. Сервис | 69.6% |
| Освојени 2. Сервис | 48.6% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.7% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Држање Сервиса % | 94.7% |
| Укупно Поена | 61.6% |
Статистике by Surface
Тврда (1)
Шљака (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68% |
| Освојени 2. Сервис | 44.8% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 10% |
| Поени на Ретурну | 29.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.7% |
| Освојени 1. Сервис | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 46.9% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.3% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |