Luisa Meyer Auf Der Heide Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#737
Недавна Форма
L
W
W
W
L
5
Анализирани Мечеви
80%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
14:49 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.3/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:02 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Luisa Meyer Auf Der Heide – Teniske Prognoze i Statistike
Luisa Meyer Auf Der Heide Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Luisa Meyer Auf Der Heide i postigao tačnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (55) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.9% | 66.5% | 66.3% |
| Освојени 1. Сервис | 62.9% | 67% | 67% |
| Освојени 2. Сервис | 57.1% | 50.7% | 53.8% |
| Асови / Меч | 1.5 | 2.8 | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 | 2.5 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% | 61.4% | 58.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20% | 30.2% | 44.1% |
| Поени на Ретурну | 42.5% | 41.7% | 46.1% |
| Држање Сервиса % | 363.1% | 103% | 104% |
| Укупно Поена | 87.4% | 63.5% | 59.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (6) | Шљака (39) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 62.4% | 67.7% |
| Освојени 1. Сервис | 61.5% | 68.5% |
| Освојени 2. Сервис | 48.9% | 59.5% |
| Асови / Меч | 3 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 45% | 61.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 53.1% | 56.1% |
| Поени на Ретурну | 51% | 48.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (55)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.3% |
| Освојени 1. Сервис | 67% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.1% |
| Поени на Ретурну | 46.1% |
| Држање Сервиса % | 104% |
| Укупно Поена | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.5% |
| Освојени 1. Сервис | 67% |
| Освојени 2. Сервис | 50.7% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.2% |
| Поени на Ретурну | 41.7% |
| Држање Сервиса % | 103% |
| Укупно Поена | 63.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.9% |
| Освојени 1. Сервис | 62.9% |
| Освојени 2. Сервис | 57.1% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20% |
| Поени на Ретурну | 42.5% |
| Држање Сервиса % | 363.1% |
| Укупно Поена | 87.4% |
Статистике by Surface
Тврда (6)
Шљака (39)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.4% |
| Освојени 1. Сервис | 61.5% |
| Освојени 2. Сервис | 48.9% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 45% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 53.1% |
| Поени на Ретурну | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.7% |
| Освојени 1. Сервис | 68.5% |
| Освојени 2. Сервис | 59.5% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 56.1% |
| Поени на Ретурну | 48.6% |