Mak Mikovic Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
2
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
8.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O18.5 |
6.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Mak Mikovic – Teniske Prognoze i Statistike
Mak Mikovic Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Mak Mikovic i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (17) | Последњих 52 Недеље (17) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 57.7% | 61% | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 50.3% | 55.8% | 55.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% | 44.8% | 44.8% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 | 2.4 | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.8% | 46.7% | 46.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.9% | 28.7% | 28.7% |
| Поени на Ретурну | 40.1% | 39.2% | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 86.8% | 68.2% | 68.2% |
| Укупно Поена | 56.4% | 51.3% | 51.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (1) | Шљака (16) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 61% |
| Освојени 1. Сервис | - | 55.8% |
| Освојени 2. Сервис | - | 44.8% |
| Асови / Меч | 0 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0 | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 46.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 28.7% |
| Поени на Ретурну | - | 39.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (17)
Последњих 20 (17)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 55.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.8% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.7% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 68.2% |
| Укупно Поена | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 55.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.8% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.7% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 68.2% |
| Укупно Поена | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.7% |
| Освојени 1. Сервис | 50.3% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.9% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |
| Држање Сервиса % | 86.8% |
| Укупно Поена | 56.4% |
Статистике by Surface
Тврда (1)
Шљака (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 55.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.8% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.7% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |