Marc-Andrea Huesler Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
10/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
8/10 | |
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
5.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U25.5 |
8.6/10 | |
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 266 |
O18.5 |
9.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
9.7/10 | |
12:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
7.9/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O21.5 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
8.3/10 | |
18:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
16:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O9.5 |
7.7/10 | |
17:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
O igraču Marc-Andrea Huesler – Teniske Prognoze i Statistike
Marc-Andrea Huesler je 29-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 283. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 17 mečeva igrača Marc-Andrea Huesler i postigao tačnost prognoza od preko 47.1%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (49) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 57.6% | 60.4% | 61.3% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% | 73.7% | 73.2% |
| Освојени 2. Сервис | 51.8% | 53.6% | 51.5% |
| Асови / Меч | 8.2 | 8.4 | 8.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 | 3 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.8% | 65.3% | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.2% | 17.5% | 15% |
| Поени на Ретурну | 36.9% | 35.3% | 35.4% |
| Држање Сервиса % | 64.8% | 65.8% | 64.8% |
| Укупно Поена | 50.7% | 50.4% | 50.3% |
| Стат. | Тврда (33) | Шљака (10) | Трава (5) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 62.4% | 53.8% | 64.8% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% | 71.3% | 71.4% |
| Освојени 2. Сервис | 53.3% | 48.3% | 49.4% |
| Асови / Меч | 9.8 | 5.3 | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 3.1 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% | 68.6% | 64% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.4% | 19.8% | 7.2% |
| Поени на Ретурну | 34.6% | 41.3% | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.3% |
| Освојени 1. Сервис | 73.2% |
| Освојени 2. Сервис | 51.5% |
| Асови / Меч | 8.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15% |
| Поени на Ретурну | 35.4% |
| Држање Сервиса % | 64.8% |
| Укупно Поена | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.4% |
| Освојени 1. Сервис | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | 53.6% |
| Асови / Меч | 8.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.5% |
| Поени на Ретурну | 35.3% |
| Држање Сервиса % | 65.8% |
| Укупно Поена | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.6% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% |
| Освојени 2. Сервис | 51.8% |
| Асови / Меч | 8.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.2% |
| Поени на Ретурну | 36.9% |
| Држање Сервиса % | 64.8% |
| Укупно Поена | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.4% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% |
| Освојени 2. Сервис | 53.3% |
| Асови / Меч | 9.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.4% |
| Поени на Ретурну | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.8% |
| Освојени 1. Сервис | 71.3% |
| Освојени 2. Сервис | 48.3% |
| Асови / Меч | 5.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.8% |
| Поени на Ретурну | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.8% |
| Освојени 1. Сервис | 71.4% |
| Освојени 2. Сервис | 49.4% |
| Асови / Меч | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 64% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 7.2% |
| Поени на Ретурну | 31.2% |