Marcelina Podlinska Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#651
Недавна Форма
L
L
W
L
L
9
Анализирани Мечеви
88.9%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
6.5/10 | |
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:09 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.4/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.7/10 | |
12:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 | |
15:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
06:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
O igraču Marcelina Podlinska – Teniske Prognoze i Statistike
Marcelina Podlinska Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Marcelina Podlinska i postigao tačnost prognoza od preko 88.9%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (49) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 75.1% | 75.1% |
| Освојени 1. Сервис | - | 61% | 61% |
| Освојени 2. Сервис | - | 57.9% | 57.9% |
| Асови / Меч | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 | 1.6 | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 52.4% | 52.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 55.6% | 55.6% |
| Поени на Ретурну | 48.4% | 50.3% | 50.3% |
| Држање Сервиса % | - | 207.9% | 441% |
| Укупно Поена | 106.6% | 83.4% | 83.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (9) | Шљака (34) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 75.1% | - |
| Освојени 1. Сервис | 61% | - |
| Освојени 2. Сервис | 57.9% | - |
| Асови / Меч | 0.3 | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.6% | - |
| Поени на Ретурну | 54.6% | 49.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (49)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.1% |
| Освојени 1. Сервис | 61% |
| Освојени 2. Сервис | 57.9% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.6% |
| Поени на Ретурну | 50.3% |
| Држање Сервиса % | 441% |
| Укупно Поена | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.1% |
| Освојени 1. Сервис | 61% |
| Освојени 2. Сервис | 57.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.6% |
| Поени на Ретурну | 50.3% |
| Држање Сервиса % | 207.9% |
| Укупно Поена | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 |
| Поени на Ретурну | 48.4% |
| Укупно Поена | 106.6% |
Статистике by Surface
Тврда (9)
Шљака (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.1% |
| Освојени 1. Сервис | 61% |
| Освојени 2. Сервис | 57.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 55.6% |
| Поени на Ретурну | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 |
| Поени на Ретурну | 49.1% |