María Oliver Sánchez Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1176
Недавна Форма
W
W
W
W
W
10
Анализирани Мечеви
40%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U19.5 |
1/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
7/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O17.5 |
1.5/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U19.5 |
1/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.3/10 | |
11:36 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
9/10 | |
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:08 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču María Oliver Sánchez – Teniske Prognoze i Statistike
María Oliver Sánchez Naš AI algoritam analizirao je 10 mečeva igrača María Oliver Sánchez i postigao tačnost prognoza od preko 40%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (42) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 42.3% |
| Асови / Меч | 1.2 | 1.2 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.3 | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 46.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 46.4% |
| Поени на Ретурну | 52.3% | 50.6% | 50.4% |
| Држање Сервиса % | - | - | 240.5% |
| Укупно Поена | 110.2% | 106.1% | 82.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (37) | Шљака (5) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% | - |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% | - |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% | - |
| Асови / Меч | 1.6 | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 46.4% | - |
| Поени на Ретурну | 50.7% | 42.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (42)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 46.4% |
| Поени на Ретурну | 50.4% |
| Држање Сервиса % | 240.5% |
| Укупно Поена | 82.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Поени на Ретурну | 50.6% |
| Укупно Поена | 106.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 52.3% |
| Укупно Поена | 110.2% |
Статистике by Surface
Тврда (37)
Шљака (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 46.4% |
| Поени на Ретурну | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Поени на Ретурну | 42.9% |