Mariella Thamm Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#606
Недавна Форма
W
W
L
W
L
7
Анализирани Мечеви
71.4%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.1/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.2/10 | |
13:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Mariella Thamm – Teniske Prognoze i Statistike
Mariella Thamm Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Mariella Thamm i postigao tačnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (32) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 61.5% | 60.2% | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% | 65.2% | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | 55.8% | 48.5% | 48.5% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.3 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.7 | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 30% | 33.3% | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 0% | 0% |
| Поени на Ретурну | 54.8% | 50% | 50% |
| Држање Сервиса % | 105.7% | 105.4% | 132.4% |
| Укупно Поена | 45.3% | 34.1% | 34.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (26) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 48.5% |
| Асови / Меч | 1 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 0% |
| Поени на Ретурну | - | 50% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (32)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | 48.5% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 50% |
| Држање Сервиса % | 132.4% |
| Укупно Поена | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | 48.5% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 50% |
| Држање Сервиса % | 105.4% |
| Укупно Поена | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.5% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% |
| Освојени 2. Сервис | 55.8% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 54.8% |
| Држање Сервиса % | 105.7% |
| Укупно Поена | 45.3% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | 48.5% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 50% |