Marlon Vankan Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#763
Старост25
Висина5'7"
Тежина154 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
L
W
L
L
8
Анализирани Мечеви
25%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.4/10 | |
08:45 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
1 |
7.1/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.7/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Marlon Vankan – Teniske Prognoze i Statistike
Marlon Vankan je 25-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 763. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača Marlon Vankan i postigao tačnost prognoza od preko 25%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (42) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 60.2% | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 74% | 74% |
| Освојени 2. Сервис | - | 57.3% | 57.3% |
| Асови / Меч | 1.9 | 2.2 | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 | 3.1 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 64.3% | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 64.1% | 64.1% |
| Поени на Ретурну | 41% | 44.1% | 44.1% |
| Држање Сервиса % | - | 197.6% | 284.7% |
| Укупно Поена | 101% | 76.6% | 76.6% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (11) | Шљака (31) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 74% |
| Освојени 2. Сервис | - | 57.3% |
| Асови / Меч | 1.9 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 64.1% |
| Поени на Ретурну | 41% | 50.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (42)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 74% |
| Освојени 2. Сервис | 57.3% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 64.1% |
| Поени на Ретурну | 44.1% |
| Држање Сервиса % | 284.7% |
| Укупно Поена | 76.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 74% |
| Освојени 2. Сервис | 57.3% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 64.1% |
| Поени на Ретурну | 44.1% |
| Држање Сервиса % | 197.6% |
| Укупно Поена | 76.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 |
| Поени на Ретурну | 41% |
| Укупно Поена | 101% |
Статистике by Surface
Тврда (11)
Шљака (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Поени на Ретурну | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 74% |
| Освојени 2. Сервис | 57.3% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 64.1% |
| Поени на Ретурну | 50.6% |