Mateo Carballo Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
1
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Mateo Carballo – Teniske Prognoze i Statistike
Mateo Carballo Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Mateo Carballo i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (20) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.8% | 66.6% | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 56.8% | 55.6% | 55.6% |
| Освојени 2. Сервис | 42.5% | 40.9% | 40.9% |
| Асови / Меч | 0.1 | 0.2 | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 | 5.7 | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 38.1% | 51.3% | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 48.1% | 54.4% | 54.4% |
| Поени на Ретурну | 47.3% | 50.6% | 50.6% |
| Држање Сервиса % | 67.4% | 57.7% | 57.7% |
| Укупно Поена | 56.2% | 54% | 54% |
Статистике by Surface
| Стат. | Шљака (20) |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 55.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.9% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.4% |
| Поени на Ретурну | 50.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (20)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 55.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.9% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.4% |
| Поени на Ретурну | 50.6% |
| Држање Сервиса % | 57.7% |
| Укупно Поена | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 55.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.9% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.4% |
| Поени на Ретурну | 50.6% |
| Држање Сервиса % | 57.7% |
| Укупно Поена | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.8% |
| Освојени 1. Сервис | 56.8% |
| Освојени 2. Сервис | 42.5% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 38.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 48.1% |
| Поени на Ретурну | 47.3% |
| Држање Сервиса % | 67.4% |
| Укупно Поена | 56.2% |
Статистике by Surface
Шљака (20)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 55.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.9% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.4% |
| Поени на Ретурну | 50.6% |