Matyas Kozlovsky Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
W
L
2
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:07 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
2.7/10 | |
10:08 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 |
O igraču Matyas Kozlovsky – Teniske Prognoze i Statistike
Matyas Kozlovsky Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Matyas Kozlovsky i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (14) | Последњих 52 Недеље (14) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.4% | 58.3% | 58.3% |
| Освојени 1. Сервис | 63.2% | 61.9% | 61.9% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% | 53.3% | 53.3% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.4 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 2.9 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% | 54.5% | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.6% | 26.7% | 26.7% |
| Поени на Ретурну | 44.9% | 40.9% | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 110% | 92.9% | 92.9% |
| Укупно Поена | 66.7% | 60.3% | 60.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (9) | Шљака (1) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% | - |
| Освојени 1. Сервис | 61.1% | - |
| Освојени 2. Сервис | 53.9% | - |
| Асови / Меч | 1.3 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.8% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.9% | - |
| Поени на Ретурну | 44.3% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (14)
Последњих 20 (14)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.3% |
| Освојени 1. Сервис | 61.9% |
| Освојени 2. Сервис | 53.3% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26.7% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 92.9% |
| Укупно Поена | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.3% |
| Освојени 1. Сервис | 61.9% |
| Освојени 2. Сервис | 53.3% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26.7% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 92.9% |
| Укупно Поена | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.4% |
| Освојени 1. Сервис | 63.2% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.6% |
| Поени на Ретурну | 44.9% |
| Држање Сервиса % | 110% |
| Укупно Поена | 66.7% |
Статистике by Surface
Тврда (9)
Шљака (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.4% |
| Освојени 1. Сервис | 61.1% |
| Освојени 2. Сервис | 53.9% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.9% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |