Meiqi Guo Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#481
Старост25
Недавна Форма
W
L
W
L
L
9
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.3/10 | |
02:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
2:0 |
3.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 | |
05:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
1.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U21.5 |
1.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Meiqi Guo – Teniske Prognoze i Statistike
Meiqi Guo je 25-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Meiqi Guo i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (55) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 79.1% | 76.2% | 75.5% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% | 61.3% | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 27.6% | 29.4% | 44.7% |
| Асови / Меч | 1.3 | 1.4 | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 2.2 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% | 50% | 56.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.4% | 40% | 41.7% |
| Поени на Ретурну | 47.9% | 45.3% | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 251.1% | 257.5% | 282% |
| Укупно Поена | 84.9% | 81.6% | 71.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (46) | Шљака (8) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 75.3% | 75.5% |
| Освојени 1. Сервис | 59.7% | 58.2% |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% | 44.1% |
| Асови / Меч | 2.3 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 40% | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.1% | 42.9% |
| Поени на Ретурну | 45.7% | 46.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (55)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 44.7% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.7% |
| Поени на Ретурну | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 282% |
| Укупно Поена | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 76.2% |
| Освојени 1. Сервис | 61.3% |
| Освојени 2. Сервис | 29.4% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40% |
| Поени на Ретурну | 45.3% |
| Држање Сервиса % | 257.5% |
| Укупно Поена | 81.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 79.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 27.6% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.4% |
| Поени на Ретурну | 47.9% |
| Држање Сервиса % | 251.1% |
| Укупно Поена | 84.9% |
Статистике by Surface
Тврда (46)
Шљака (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.3% |
| Освојени 1. Сервис | 59.7% |
| Освојени 2. Сервис | 46.2% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 40% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.1% |
| Поени на Ретурну | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 75.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.2% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 42.9% |
| Поени на Ретурну | 46.2% |