Melissa Boyden Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1374
Недавна Форма
L
W
L
L
L
6
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.8/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
4.6/10 |
O igraču Melissa Boyden – Teniske Prognoze i Statistike
Melissa Boyden Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Melissa Boyden i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (32) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.1% | 57.7% | 59.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.8% | 59.7% | 59.1% |
| Освојени 2. Сервис | 35.1% | 35.1% | 36.2% |
| Асови / Меч | 1.9 | 2.2 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.6 | 9.4 | 9 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.5% | 49% | 51.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 60% | 44.2% | 47.4% |
| Поени на Ретурну | 44.1% | 46% | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 105.9% | 57.3% | 61.2% |
| Укупно Поена | 60.1% | 48.3% | 49.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (1) | Шљака (24) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 57% |
| Освојени 2. Сервис | - | 36.2% |
| Асови / Меч | 2 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 11 | 9.2 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 50.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 49.4% |
| Поени на Ретурну | - | 48% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (32)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.1% |
| Освојени 1. Сервис | 59.1% |
| Освојени 2. Сервис | 36.2% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.4% |
| Поени на Ретурну | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 61.2% |
| Укупно Поена | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.7% |
| Освојени 1. Сервис | 59.7% |
| Освојени 2. Сервис | 35.1% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 49% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.2% |
| Поени на Ретурну | 46% |
| Држање Сервиса % | 57.3% |
| Укупно Поена | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.8% |
| Освојени 2. Сервис | 35.1% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 60% |
| Поени на Ретурну | 44.1% |
| Држање Сервиса % | 105.9% |
| Укупно Поена | 60.1% |
Статистике by Surface
Тврда (1)
Шљака (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 11 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 57% |
| Освојени 2. Сервис | 36.2% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 49.4% |
| Поени на Ретурну | 48% |