Michalis Sakellaridis Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
W
L
L
L
L
5
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
2.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.4/10 |
O igraču Michalis Sakellaridis – Teniske Prognoze i Statistike
Michalis Sakellaridis Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Michalis Sakellaridis i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (36) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.1% | 64.1% | 72% |
| Освојени 1. Сервис | 53.4% | 52.6% | 50.2% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% | 46.1% | 45.1% |
| Асови / Меч | 0.4 | 0.5 | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 2.2 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% | 50.4% | 45.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.8% | 29.2% | 36.4% |
| Поени на Ретурну | 42.4% | 41% | 43.9% |
| Држање Сервиса % | 62.1% | 56.1% | 51.6% |
| Укупно Поена | 48.6% | 46.9% | 47% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (7) | Шљака (29) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 70.4% | 72.2% |
| Освојени 1. Сервис | 47% | 50.7% |
| Освојени 2. Сервис | 41.6% | 45.6% |
| Асови / Меч | 0 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 59% | 43.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.3% | 38% |
| Поени на Ретурну | 37.2% | 44.7% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (36)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72% |
| Освојени 1. Сервис | 50.2% |
| Освојени 2. Сервис | 45.1% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.4% |
| Поени на Ретурну | 43.9% |
| Држање Сервиса % | 51.6% |
| Укупно Поена | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.1% |
| Освојени 1. Сервис | 52.6% |
| Освојени 2. Сервис | 46.1% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.2% |
| Поени на Ретурну | 41% |
| Држање Сервиса % | 56.1% |
| Укупно Поена | 46.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.1% |
| Освојени 1. Сервис | 53.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.8% |
| Поени на Ретурну | 42.4% |
| Држање Сервиса % | 62.1% |
| Укупно Поена | 48.6% |
Статистике by Surface
Тврда (7)
Шљака (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.4% |
| Освојени 1. Сервис | 47% |
| Освојени 2. Сервис | 41.6% |
| Асови / Меч | 0 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 59% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.3% |
| Поени на Ретурну | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.2% |
| Освојени 1. Сервис | 50.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.6% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38% |
| Поени на Ретурну | 44.7% |