Monika Stankiewicz Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#831
Недавна Форма
W
L
W
L
L
5
Анализирани Мечеви
60%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:11 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
4.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
5/10 | |
11:37 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.3/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
O igraču Monika Stankiewicz – Teniske Prognoze i Statistike
Monika Stankiewicz Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Monika Stankiewicz i postigao tačnost prognoza od preko 60%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (31) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 60% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 25% |
| Асови / Меч | 1.3 | 1.1 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 3.9 | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 28.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 46.4% | 46.4% | 45.8% |
| Држање Сервиса % | - | - | 1003.6% |
| Укупно Поена | 95.3% | 95.3% | 85.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (15) | Шљака (16) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 71.4% | - |
| Освојени 1. Сервис | 60% | - |
| Освојени 2. Сервис | 25% | - |
| Асови / Меч | 0.9 | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 | 5.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 28.6% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% | - |
| Поени на Ретурну | 45.5% | 47.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (31)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | 60% |
| Освојени 2. Сервис | 25% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 28.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 45.8% |
| Држање Сервиса % | 1003.6% |
| Укупно Поена | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Поени на Ретурну | 46.4% |
| Укупно Поена | 95.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Поени на Ретурну | 46.4% |
| Укупно Поена | 95.3% |
Статистике by Surface
Тврда (15)
Шљака (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.4% |
| Освојени 1. Сервис | 60% |
| Освојени 2. Сервис | 25% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 28.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.3 |
| Поени на Ретурну | 47.3% |