Mustapha El Natour Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
1
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Mustapha El Natour – Teniske Prognoze i Statistike
Mustapha El Natour Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Mustapha El Natour i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (6) | Последњих 20 (6) | Последњих 52 Недеље (6) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.4% | 55.4% | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% | 35.6% | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.7 | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 | 5.8 | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 41.2% | 41.2% | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% | 14.3% | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 154.5% | 154.5% | 154.5% |
| Укупно Поена | 66.9% | 66.9% | 66.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (3) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | - | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 | 7.3 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 38.4% | 36.7% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (6)
Последњих 20 (6)
Последњих 10 (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 154.5% |
| Укупно Поена | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 154.5% |
| Укупно Поена | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 154.5% |
| Укупно Поена | 66.9% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.4% |
| Освојени 1. Сервис | 46.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 41.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 36.7% |