Patrick Zahraj Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.5/10 | |
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
3.7/10 | |
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 | |
12:11 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.4/10 | |
02:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
03:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
7.1/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
2.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
9.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
8/10 | |
12:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
U28.5 |
6.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
O igraču Patrick Zahraj – Teniske Prognoze i Statistike
Patrick Zahraj je 26-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 402. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 23 mečeva igrača Patrick Zahraj i postigao tačnost prognoza od preko 87%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (59) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 52.9% | 57.9% | 56.8% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% | 65.1% | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 36.5% | 42.3% | 41.9% |
| Асови / Меч | 3.7 | 3.7 | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.3 | 6.2 | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.6% | 63.9% | 60.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.9% | 27% | 21.8% |
| Поени на Ретурну | 45.2% | 41.9% | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 121.3% | 74.6% | 63.1% |
| Укупно Поена | 67.8% | 56% | 50.3% |
| Стат. | Тврда (33) | Шљака (18) | Трава (8) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59% | 52% | 57% |
| Освојени 1. Сервис | 67.2% | 66.6% | 77.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.6% | 39.8% | 39.1% |
| Асови / Меч | 4.6 | 2.8 | 5.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 | 5.3 | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.9% | 61.1% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.4% | 21.9% | 12.9% |
| Поени на Ретурну | 39.2% | 38.4% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.8% |
| Освојени 1. Сервис | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 41.9% |
| Асови / Меч | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.8% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 63.1% |
| Укупно Поена | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.9% |
| Освојени 1. Сервис | 65.1% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Држање Сервиса % | 74.6% |
| Укупно Поена | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52.9% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% |
| Освојени 2. Сервис | 36.5% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.9% |
| Поени на Ретурну | 45.2% |
| Држање Сервиса % | 121.3% |
| Укупно Поена | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 67.2% |
| Освојени 2. Сервис | 43.6% |
| Асови / Меч | 4.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.4% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52% |
| Освојени 1. Сервис | 66.6% |
| Освојени 2. Сервис | 39.8% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.9% |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57% |
| Освојени 1. Сервис | 77.5% |
| Освојени 2. Сервис | 39.1% |
| Асови / Меч | 5.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.9% |
| Поени на Ретурну | 40.3% |