Paula Badosa Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O17.5 |
7.6/10 | |
19:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
8.2/10 | |
18:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 610 |
1 |
7.6/10 | |
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
O19.5 |
5.5/10 | |
20:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.1/10 | |
22:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 | |
20:50 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
7.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
9.7/10 | |
06:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
10/10 |
O igraču Paula Badosa – Teniske Prognoze i Statistike
Paula Badosa je 28-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 106. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 17 mečeva igrača Paula Badosa i postigao tačnost prognoza od preko 76.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (29) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 60.4% | 60% | 60.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.6% | 67.8% | 67.6% |
| Освојени 2. Сервис | 33.9% | 37.6% | 40.4% |
| Асови / Меч | 4.5 | 4.8 | 4.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.1 | 7.7 | 6.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.1% | 54.3% | 53.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 37.1% | 35.5% | 33.8% |
| Поени на Ретурну | 43.8% | 43% | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 54.2% | 55.7% | 56.9% |
| Укупно Поена | 49.1% | 49.4% | 49.7% |
| Стат. | Тврда (16) | Шљака (10) | Трава (3) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.2% | 63.9% | 57.4% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% | 66.1% | 76.1% |
| Освојени 2. Сервис | 41.8% | 37.5% | 41.7% |
| Асови / Меч | 5.6 | 3.1 | 6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.6 | 6.2 | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.7% | 48.9% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.2% | 35.6% | 35.5% |
| Поени на Ретурну | 41.3% | 43% | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.6% |
| Освојени 2. Сервис | 40.4% |
| Асови / Меч | 4.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.8% |
| Поени на Ретурну | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 56.9% |
| Укупно Поена | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 67.8% |
| Освојени 2. Сервис | 37.6% |
| Асови / Меч | 4.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 35.5% |
| Поени на Ретурну | 43% |
| Држање Сервиса % | 55.7% |
| Укупно Поена | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.4% |
| Освојени 1. Сервис | 67.6% |
| Освојени 2. Сервис | 33.9% |
| Асови / Меч | 4.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 37.1% |
| Поени на Ретурну | 43.8% |
| Држање Сервиса % | 54.2% |
| Укупно Поена | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.2% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 41.8% |
| Асови / Меч | 5.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.2% |
| Поени на Ретурну | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.9% |
| Освојени 1. Сервис | 66.1% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% |
| Асови / Меч | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 35.6% |
| Поени на Ретурну | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.4% |
| Освојени 1. Сервис | 76.1% |
| Освојени 2. Сервис | 41.7% |
| Асови / Меч | 6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 35.5% |
| Поени на Ретурну | 45.3% |