Pepijn Bastiaansen Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1094
Старост20
Недавна Форма
L
L
L
3
Анализирани Мечеви
33.3%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
2.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
5.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Pepijn Bastiaansen – Teniske Prognoze i Statistike
Pepijn Bastiaansen je 20-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Pepijn Bastiaansen i postigao tačnost prognoza od preko 33.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (17) | Последњих 52 Недеље (17) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% | 66.2% | 66.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% | 73.4% | 73.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Асови / Меч | 2.3 | 2.1 | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 3.9 | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% | 54.5% | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% | 30.9% | 30.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 79.2% | 90.8% | 90.8% |
| Укупно Поена | 52.1% | 52.1% | 52.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (8) | Шљака (9) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% | - |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% | - |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% | - |
| Асови / Меч | 2.6 | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% | - |
| Поени на Ретурну | 42.1% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (17)
Последњих 20 (17)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 90.8% |
| Укупно Поена | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 90.8% |
| Укупно Поена | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 79.2% |
| Укупно Поена | 52.1% |
Статистике by Surface
Тврда (8)
Шљака (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.4% |
| Освојени 2. Сервис | 38.5% |
| Асови / Меч | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |