Pia Lovrič Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#654
Старост23
Недавна Форма
L
L
L
W
W
11
Анализирани Мечеви
81.8%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
8.1/10 | |
05:39 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
5.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.3/10 | |
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.9/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.7/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
2.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Pia Lovrič – Teniske Prognoze i Statistike
Pia Lovrič je 23-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Pia Lovrič i postigao tačnost prognoza od preko 81.8%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (35) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 67.9% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 33.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 58.8% |
| Асови / Меч | 0.9 | 0.6 | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 | 2.4 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 33.3% |
| Поени на Ретурну | 49.7% | 49.7% | 49.2% |
| Држање Сервиса % | - | - | 888.7% |
| Укупно Поена | 99.6% | 99.6% | 92.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (21) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 67.9% |
| Освојени 1. Сервис | - | 33.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | 58.8% |
| Асови / Меч | 0.6 | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 33.3% |
| Поени на Ретурну | 35.9% | 50.4% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (35)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.9% |
| Освојени 1. Сервис | 33.3% |
| Освојени 2. Сервис | 58.8% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.3% |
| Поени на Ретурну | 49.2% |
| Држање Сервиса % | 888.7% |
| Укупно Поена | 92.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Поени на Ретурну | 49.7% |
| Укупно Поена | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Поени на Ретурну | 49.7% |
| Укупно Поена | 99.6% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Поени на Ретурну | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.9% |
| Освојени 1. Сервис | 33.3% |
| Освојени 2. Сервис | 58.8% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.3% |
| Поени на Ретурну | 50.4% |