Piet Luis Pinter Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1113
Старост20
Недавна Форма
L
L
L
3
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:11 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Piet Luis Pinter – Teniske Prognoze i Statistike
Piet Luis Pinter je 20-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Piet Luis Pinter i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (30) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 53.8% | 61.4% | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 57.1% | 62% | 62% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% | 44.1% | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.3 | 2.7 | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 | 2.2 | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% | 57.9% | 57.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% | 16.7% | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 38.2% | 37.5% | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 290.8% | 244.3% | 309.7% |
| Укупно Поена | 74.2% | 64.8% | 64.8% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (2) | Шљака (27) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | - | 62% |
| Освојени 2. Сервис | - | 44.1% |
| Асови / Меч | 9.5 | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 57.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 16.7% |
| Поени на Ретурну | - | 37.5% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (30)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 62% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 309.7% |
| Укупно Поена | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 62% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 2.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |
| Држање Сервиса % | 244.3% |
| Укупно Поена | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.8% |
| Освојени 1. Сервис | 57.1% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 38.2% |
| Држање Сервиса % | 290.8% |
| Укупно Поена | 74.2% |
Статистике by Surface
Тврда (2)
Шљака (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 9.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 62% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 37.5% |