Pooja Ingale Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1435
Недавна Форма
L
L
L
W
L
7
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
1/10 | |
06:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
5.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Pooja Ingale – Teniske Prognoze i Statistike
Pooja Ingale Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Pooja Ingale i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (22) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 60.9% | 56.1% | 56.1% |
| Освојени 1. Сервис | 73.1% | 60.9% | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 44.2% | 35.6% | 35.6% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.7 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 3.7 | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 28.6% | 35.3% | 35.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 61.1% | 39.5% | 39.5% |
| Поени на Ретурну | 44.7% | 43.5% | 43.5% |
| Држање Сервиса % | 323.6% | 156.9% | 184% |
| Укупно Поена | 84.7% | 71.2% | 71.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (18) | Шљака (4) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 56.1% | - |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% | - |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% | - |
| Асови / Меч | 1.9 | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.3% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.5% | - |
| Поени на Ретурну | 44.5% | 40.7% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (22)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.5% |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Држање Сервиса % | 184% |
| Укупно Поена | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.5% |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Држање Сервиса % | 156.9% |
| Укупно Поена | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.9% |
| Освојени 1. Сервис | 73.1% |
| Освојени 2. Сервис | 44.2% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 28.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 61.1% |
| Поени на Ретурну | 44.7% |
| Држање Сервиса % | 323.6% |
| Укупно Поена | 84.7% |
Статистике by Surface
Тврда (18)
Шљака (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.6% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.5% |
| Поени на Ретурну | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Поени на Ретурну | 40.7% |