Roman Postolka Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
W
L
L
W
L
5
Анализирани Мечеви
80%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.9/10 | |
05:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.2/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O21.5 |
6.3/10 |
O igraču Roman Postolka – Teniske Prognoze i Statistike
Roman Postolka Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Roman Postolka i postigao tačnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (47) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% | 62.9% | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 64.6% | 67.2% | 64.8% |
| Освојени 2. Сервис | 53.5% | 54.1% | 52.2% |
| Асови / Меч | 2.3 | 1.7 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% | 62.7% | 53.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.8% | 27.8% | 32.4% |
| Поени на Ретурну | 40.5% | 41.9% | 42.9% |
| Држање Сервиса % | 81.1% | 73.2% | 64.8% |
| Укупно Поена | 57.7% | 54.4% | 51.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (11) | Шљака (33) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% | 63.4% |
| Освојени 1. Сервис | 66.6% | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 53.7% | 51.7% |
| Асови / Меч | 2.4 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 58% | 52.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.1% | 33.9% |
| Поени на Ретурну | 41% | 43% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (47)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 64.8% |
| Освојени 2. Сервис | 52.2% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.4% |
| Поени на Ретурну | 42.9% |
| Држање Сервиса % | 64.8% |
| Укупно Поена | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.9% |
| Освојени 1. Сервис | 67.2% |
| Освојени 2. Сервис | 54.1% |
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.8% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Држање Сервиса % | 73.2% |
| Укупно Поена | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 64.6% |
| Освојени 2. Сервис | 53.5% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.8% |
| Поени на Ретурну | 40.5% |
| Држање Сервиса % | 81.1% |
| Укупно Поена | 57.7% |
Статистике by Surface
Тврда (11)
Шљака (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.6% |
| Освојени 2. Сервис | 53.7% |
| Асови / Меч | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 58% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.1% |
| Поени на Ретурну | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.4% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 51.7% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.9% |
| Поени на Ретурну | 43% |