Saba Purtseladze Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uživo S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
03:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O16.5 |
4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
5.5/10 | |
12:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 | |
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.7/10 | |
10:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
|
O igraču Saba Purtseladze – Teniske Prognoze i Statistike
Saba Purtseladze je 24-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 446. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 17 mečeva igrača Saba Purtseladze i postigao tačnost prognoza od preko 76.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (44) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 50.5% | 51.7% | 57.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% | 65.8% | 70.7% |
| Освојени 2. Сервис | 36.9% | 37.6% | 44.6% |
| Асови / Меч | 5.1 | 6.8 | 8.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.2 | 5.1 | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% | 46.1% | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.5% | 17.9% | 12.2% |
| Поени на Ретурну | 38.9% | 37.8% | 33.1% |
| Држање Сервиса % | 71.2% | 68.9% | 65.5% |
| Укупно Поена | 52.9% | 51.2% | 48.3% |
| Стат. | Тврда (31) | Шљака (11) | Трава (1) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% | 51.3% | 72.1% |
| Освојени 1. Сервис | 73.6% | 66.9% | 47.7% |
| Освојени 2. Сервис | 49.7% | 36.8% | 35.3% |
| Асови / Меч | 9.9 | 4.6 | 4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 | 6.2 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.8% | 49.4% | 61.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 8.8% | 18.5% | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 31.2% | 38.3% | 28.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.1% |
| Освојени 1. Сервис | 70.7% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 8.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.2% |
| Поени на Ретурну | 33.1% |
| Држање Сервиса % | 65.5% |
| Укупно Поена | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 51.7% |
| Освојени 1. Сервис | 65.8% |
| Освојени 2. Сервис | 37.6% |
| Асови / Меч | 6.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.9% |
| Поени на Ретурну | 37.8% |
| Држање Сервиса % | 68.9% |
| Укупно Поена | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 50.5% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 36.9% |
| Асови / Меч | 5.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.5% |
| Поени на Ретурну | 38.9% |
| Држање Сервиса % | 71.2% |
| Укупно Поена | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 73.6% |
| Освојени 2. Сервис | 49.7% |
| Асови / Меч | 9.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 8.8% |
| Поени на Ретурну | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 51.3% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% |
| Освојени 2. Сервис | 36.8% |
| Асови / Меч | 4.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.5% |
| Поени на Ретурну | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.1% |
| Освојени 1. Сервис | 47.7% |
| Освојени 2. Сервис | 35.3% |
| Асови / Меч | 4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.2% |
| Поени на Ретурну | 28.6% |