Salvador Price Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#933
Старост20
Висина5'8"
Тежина143 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
1
Анализирани Мечеви
0%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Uskoro |
| - |
|
|
? |
? |
|||
16:08 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Salvador Price – Teniske Prognoze i Statistike
Salvador Price je 20-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 933. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Salvador Price i postigao tačnost prognoza od preko 0%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (33) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 70% | 69% | 68.2% |
| Освојени 1. Сервис | 58.8% | 58.3% | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% | 44.9% | 45.1% |
| Асови / Меч | 0.1 | 0.3 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 | 2.5 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% | 50.6% | 50.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.8% | 34.1% | 33% |
| Поени на Ретурну | 43.5% | 42.8% | 43.8% |
| Држање Сервиса % | 86.6% | 80.4% | 99.9% |
| Укупно Поена | 61% | 58.9% | 58.7% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (12) | Шљака (21) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 68.9% | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | 59.8% | 56.9% |
| Освојени 2. Сервис | 42.5% | 48.5% |
| Асови / Меч | 0.3 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.1% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.9% | 30% |
| Поени на Ретурну | 45.9% | 42.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (33)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.2% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 45.1% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33% |
| Поени на Ретурну | 43.8% |
| Држање Сервиса % | 99.9% |
| Укупно Поена | 58.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69% |
| Освојени 1. Сервис | 58.3% |
| Освојени 2. Сервис | 44.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.1% |
| Поени на Ретурну | 42.8% |
| Држање Сервиса % | 80.4% |
| Укупно Поена | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70% |
| Освојени 1. Сервис | 58.8% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.8% |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Држање Сервиса % | 86.6% |
| Укупно Поена | 61% |
Статистике by Surface
Тврда (12)
Шљака (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.9% |
| Освојени 1. Сервис | 59.8% |
| Освојени 2. Сервис | 42.5% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.9% |
| Поени на Ретурну | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | 56.9% |
| Освојени 2. Сервис | 48.5% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |