Sara Mikača Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1043
Недавна Форма
L
1
Анализирани Мечеви
0%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sara Mikača – Teniske Prognoze i Statistike
Sara Mikača Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Sara Mikača i postigao tačnost prognoza od preko 0%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (34) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.2% | 65% | 65% |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% | 59.2% | 59.2% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% | 42.1% | 42.1% |
| Асови / Меч | 1.2 | 1.5 | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 | 4.5 | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.1% | 50.5% | 50.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47% | 57.7% | 57.7% |
| Поени на Ретурну | 45.9% | 49.9% | 49.9% |
| Држање Сервиса % | 85.7% | 74% | 96.4% |
| Укупно Поена | 59.8% | 57.1% | 57.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (29) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 65% |
| Освојени 1. Сервис | - | 59.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 42.1% |
| Асови / Меч | 2.7 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 50.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 57.7% |
| Поени на Ретурну | - | 49.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (34)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65% |
| Освојени 1. Сервис | 59.2% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57.7% |
| Поени на Ретурну | 49.9% |
| Држање Сервиса % | 96.4% |
| Укупно Поена | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65% |
| Освојени 1. Сервис | 59.2% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57.7% |
| Поени на Ретурну | 49.9% |
| Држање Сервиса % | 74% |
| Укупно Поена | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.2% |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% |
| Асови / Меч | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47% |
| Поени на Ретурну | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 85.7% |
| Укупно Поена | 59.8% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65% |
| Освојени 1. Сервис | 59.2% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 57.7% |
| Поени на Ретурну | 49.9% |