Sara Yoshida Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
W
L
3
Анализирани Мечеви
66.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:51 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 | |
22:47 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sara Yoshida – Teniske Prognoze i Statistike
Sara Yoshida Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Sara Yoshida i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (17) | Последњих 52 Недеље (17) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 64.4% | 64.5% | 64.5% |
| Освојени 1. Сервис | 48.9% | 51.7% | 51.7% |
| Освојени 2. Сервис | 37.7% | 39.7% | 39.7% |
| Асови / Меч | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 3.7 | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.6% | 46.6% | 46.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | - |
| Поени на Ретурну | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Држање Сервиса % | 132.4% | 75.7% | 75.7% |
| Укупно Поена | 58.6% | 32.2% | 32.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (16) |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.5% |
| Освојени 1. Сервис | 51.7% |
| Освојени 2. Сервис | 39.7% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - |
| Поени на Ретурну | 40.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (17)
Последњих 20 (17)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.5% |
| Освојени 1. Сервис | 51.7% |
| Освојени 2. Сервис | 39.7% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.6% |
| Поени на Ретурну | 40.6% |
| Држање Сервиса % | 75.7% |
| Укупно Поена | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.5% |
| Освојени 1. Сервис | 51.7% |
| Освојени 2. Сервис | 39.7% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.6% |
| Поени на Ретурну | 40.6% |
| Држање Сервиса % | 75.7% |
| Укупно Поена | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.4% |
| Освојени 1. Сервис | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | 37.7% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.6% |
| Поени на Ретурну | 40.6% |
| Држање Сервиса % | 132.4% |
| Укупно Поена | 58.6% |
Статистике by Surface
Тврда (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.5% |
| Освојени 1. Сервис | 51.7% |
| Освојени 2. Сервис | 39.7% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.6% |
| Поени на Ретурну | 40.6% |