Sasa Markovic Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1487
Старост19
Висина6'3"
Тежина176 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
1
Анализирани Мечеви
0%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sasa Markovic – Teniske Prognoze i Statistike
Sasa Markovic je 19-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1487. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Sasa Markovic i postigao tačnost prognoza od preko 0%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (13) | Последњих 52 Недеље (13) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% | 65.8% | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% | 65.7% | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% | 43.3% | 43.3% |
| Асови / Меч | 5.6 | 5.7 | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% | 54.3% | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% | 20.3% | 20.3% |
| Поени на Ретурну | 37.4% | 37.4% | 37.4% |
| Држање Сервиса % | 75.7% | 85.9% | 85.9% |
| Укупно Поена | 47.4% | 47.4% | 47.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (6) | Шљака (7) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% | - |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% | - |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% | - |
| Асови / Меч | 7.2 | 4.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% | - |
| Поени на Ретурну | 37.4% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (13)
Последњих 20 (13)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% |
| Поени на Ретурну | 37.4% |
| Држање Сервиса % | 85.9% |
| Укупно Поена | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% |
| Поени на Ретурну | 37.4% |
| Држање Сервиса % | 85.9% |
| Укупно Поена | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 5.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% |
| Поени на Ретурну | 37.4% |
| Држање Сервиса % | 75.7% |
| Укупно Поена | 47.4% |
Статистике by Surface
Тврда (6)
Шљака (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 7.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.3% |
| Поени на Ретурну | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 4.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |