Sol Rabin Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
0
Анализирани Мечеви
0%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sol Rabin – Teniske Prognoze i Statistike
Sol Rabin Naš AI algoritam analizirao je 0 mečeva igrača Sol Rabin i postigao tačnost prognoza od preko 0%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (19) | Последњих 52 Недеље (19) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.5% | 63.1% | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 52.6% | 48.9% | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | 39.8% | 35.9% | 35.9% |
| Асови / Меч | 0.1 | 0.1 | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 | 7.2 | 7.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.3% | 35.7% | 35.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.3% | 44.5% | 44.5% |
| Поени на Ретурну | 48.5% | 49% | 49% |
| Држање Сервиса % | 73% | 62.6% | 62.6% |
| Укупно Поена | 56.6% | 51.5% | 51.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (1) | Шљака (18) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | - | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | - | 35.9% |
| Асови / Меч | 0 | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 | 7.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 35.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 44.5% |
| Поени на Ретурну | - | 49% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (19)
Последњих 20 (19)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.9% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.5% |
| Поени на Ретурну | 49% |
| Држање Сервиса % | 62.6% |
| Укупно Поена | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.9% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.5% |
| Поени на Ретурну | 49% |
| Држање Сервиса % | 62.6% |
| Укупно Поена | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.5% |
| Освојени 1. Сервис | 52.6% |
| Освојени 2. Сервис | 39.8% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.3% |
| Поени на Ретурну | 48.5% |
| Држање Сервиса % | 73% |
| Укупно Поена | 56.6% |
Статистике by Surface
Тврда (1)
Шљака (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 48.9% |
| Освојени 2. Сервис | 35.9% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 35.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.5% |
| Поени на Ретурну | 49% |