Stefan Palosi Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
4.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 | |
11:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.9/10 | |
14:45 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
1.2/10 | |
15:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
15:35 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.2/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O8.5 |
9.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
O8.5 |
9.9/10 | |
19:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:10 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.7/10 | |
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.5/10 | |
15:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.1/10 |
O igraču Stefan Palosi – Teniske Prognoze i Statistike
Stefan Palosi je 25-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 405. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 29 mečeva igrača Stefan Palosi i postigao tačnost prognoza od preko 79.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (76) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 76.1% | 73.7% | 69.2% |
| Освојени 1. Сервис | 61.8% | 61.2% | 63% |
| Освојени 2. Сервис | 50.6% | 50.8% | 50.8% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.4 | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0.9 | 1.2 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.7% | 58.4% | 60.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25.5% | 28% | 28.3% |
| Поени на Ретурну | 41.7% | 41% | 41.5% |
| Држање Сервиса % | 59.1% | 58.5% | 77.5% |
| Укупно Поена | 50.6% | 49.8% | 50.5% |
| Стат. | Шљака (75) |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.2% |
| Освојени 1. Сервис | 63.5% |
| Освојени 2. Сервис | 51.2% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.2% |
| Поени на Ретурну | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.2% |
| Освојени 1. Сервис | 63% |
| Освојени 2. Сервис | 50.8% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.3% |
| Поени на Ретурну | 41.5% |
| Држање Сервиса % | 77.5% |
| Укупно Поена | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 73.7% |
| Освојени 1. Сервис | 61.2% |
| Освојени 2. Сервис | 50.8% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28% |
| Поени на Ретурну | 41% |
| Држање Сервиса % | 58.5% |
| Укупно Поена | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 76.1% |
| Освојени 1. Сервис | 61.8% |
| Освојени 2. Сервис | 50.6% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25.5% |
| Поени на Ретурну | 41.7% |
| Држање Сервиса % | 59.1% |
| Укупно Поена | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.2% |
| Освојени 1. Сервис | 63.5% |
| Освојени 2. Сервис | 51.2% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.2% |
| Поени на Ретурну | 41.5% |