Storm Hunter Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
7.1/10 | |
13:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
00:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.5/10 | |
22:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O18.5 |
7/10 | |
23:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U23.5 |
9.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
6.6/10 | |
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.3/10 | |
03:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9/10 | |
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
O igraču Storm Hunter – Teniske Prognoze i Statistike
Storm Hunter je 31-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 199. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 15 mečeva igrača Storm Hunter i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (26) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 67.8% | 67.8% | 68.8% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% | 60.2% | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | 42.9% | 42.5% | 40.8% |
| Асови / Меч | 1.6 | 2 | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.7 | 4.6 | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.9% | 50.3% | 47.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.1% | 36.3% | 36.3% |
| Поени на Ретурну | 41.1% | 43.1% | 43.1% |
| Држање Сервиса % | 53.5% | 54.5% | 53.6% |
| Укупно Поена | 47.5% | 48.9% | 48.4% |
| Стат. | Тврда (21) | Шљака (5) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.8% | 65.1% |
| Освојени 1. Сервис | 60.5% | 55.1% |
| Освојени 2. Сервис | 40.8% | 40.8% |
| Асови / Меч | 1.9 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.2% | 34.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38% | 29.8% |
| Поени на Ретурну | 43.2% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.8% |
| Освојени 1. Сервис | 59.5% |
| Освојени 2. Сервис | 40.8% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.3% |
| Поени на Ретурну | 43.1% |
| Држање Сервиса % | 53.6% |
| Укупно Поена | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.8% |
| Освојени 1. Сервис | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | 42.5% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 50.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.3% |
| Поени на Ретурну | 43.1% |
| Држање Сервиса % | 54.5% |
| Укупно Поена | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.8% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 42.9% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.1% |
| Поени на Ретурну | 41.1% |
| Држање Сервиса % | 53.5% |
| Укупно Поена | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.8% |
| Освојени 1. Сервис | 60.5% |
| Освојени 2. Сервис | 40.8% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38% |
| Поени на Ретурну | 43.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.1% |
| Освојени 1. Сервис | 55.1% |
| Освојени 2. Сервис | 40.8% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 34.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.8% |
| Поени на Ретурну | 43% |