Suzuna Oigawa Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
L
2
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
3.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Suzuna Oigawa – Teniske Prognoze i Statistike
Suzuna Oigawa Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Suzuna Oigawa i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (27) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 60% | 63.8% | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 59% | 58.2% | 60.1% |
| Освојени 2. Сервис | 49.2% | 46.1% | 45% |
| Асови / Меч | 0.2 | 0.9 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 | 4.7 | 5.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.1% | 59% | 56.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.4% | 42.5% | 44.6% |
| Поени на Ретурну | 47% | 46.9% | 47.7% |
| Држање Сервиса % | 82.3% | 66% | 62.7% |
| Укупно Поена | 61.3% | 55.7% | 52.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (25) |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 60.1% |
| Освојени 2. Сервис | 45% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.6% |
| Поени на Ретурну | 48% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (27)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 60.1% |
| Освојени 2. Сервис | 45% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.6% |
| Поени на Ретурну | 47.7% |
| Држање Сервиса % | 62.7% |
| Укупно Поена | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.8% |
| Освојени 1. Сервис | 58.2% |
| Освојени 2. Сервис | 46.1% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 59% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 42.5% |
| Поени на Ретурну | 46.9% |
| Држање Сервиса % | 66% |
| Укупно Поена | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 59% |
| Освојени 2. Сервис | 49.2% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.4% |
| Поени на Ретурну | 47% |
| Држање Сервиса % | 82.3% |
| Укупно Поена | 61.3% |
Статистике by Surface
Тврда (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.8% |
| Освојени 1. Сервис | 60.1% |
| Освојени 2. Сервис | 45% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.6% |
| Поени на Ретурну | 48% |