Tanguy Genier Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1378
Старост27
Висина6'1"
Тежина157 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
L
3
Анализирани Мечеви
66.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
4.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Tanguy Genier – Teniske Prognoze i Statistike
Tanguy Genier je 27-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1378. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Tanguy Genier i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (17) | Последњих 52 Недеље (17) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 67.3% | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | 69.7% | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | - | 43.8% | 43.8% |
| Асови / Меч | 2 | 2.5 | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 | 1.9 | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 83.3% | 83.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 0% | 0% |
| Поени на Ретурну | 46.5% | 34.3% | 34.3% |
| Држање Сервиса % | - | 536.7% | 536.7% |
| Укупно Поена | 108.5% | 69.4% | 69.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (9) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | - | 43.8% |
| Асови / Меч | 1.6 | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 83.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 0% |
| Поени на Ретурну | 46.5% | 16.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (17)
Последњих 20 (17)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.8% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 83.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 34.3% |
| Држање Сервиса % | 536.7% |
| Укупно Поена | 69.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.8% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 83.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 34.3% |
| Држање Сервиса % | 536.7% |
| Укупно Поена | 69.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Поени на Ретурну | 46.5% |
| Укупно Поена | 108.5% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Поени на Ретурну | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.3% |
| Освојени 1. Сервис | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.8% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 83.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 16.1% |