Tara Würth Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#243
Старост23
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
W
W
L
15
Анализирани Мечеви
60%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:39 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 | |
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
7/10 | |
11:06 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.6/10 | |
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
5.9/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
5.7/10 | |
14:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
7.1/10 | |
10:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
6.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
4/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
1 |
8/10 |
O igraču Tara Würth – Teniske Prognoze i Statistike
Tara Würth je 23-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 243. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 15 mečeva igrača Tara Würth i postigao tačnost prognoza od preko 60%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (35) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 70.7% | 74.6% | 72.3% |
| Освојени 1. Сервис | 60.4% | 57.7% | 58.1% |
| Освојени 2. Сервис | 27.3% | 43% | 43.5% |
| Асови / Меч | 0.6 | 1.1 | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.2 | 1.5 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% | 47.1% | 52% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.7% | 40.7% | 42.7% |
| Поени на Ретурну | 50% | 47.4% | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 514.7% | 99.7% | 108.8% |
| Укупно Поена | 95.1% | 66.3% | 61.6% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (32) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 82.5% | 70.5% |
| Освојени 1. Сервис | 55.1% | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% | 43.3% |
| Асови / Меч | 1.3 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 | 1.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.5% | 53.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% | 44.2% |
| Поени на Ретурну | 43.5% | 48% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (35)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.1% |
| Освојени 2. Сервис | 43.5% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 42.7% |
| Поени на Ретурну | 47.6% |
| Држање Сервиса % | 108.8% |
| Укупно Поена | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 74.6% |
| Освојени 1. Сервис | 57.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.7% |
| Поени на Ретурну | 47.4% |
| Држање Сервиса % | 99.7% |
| Укупно Поена | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.7% |
| Освојени 1. Сервис | 60.4% |
| Освојени 2. Сервис | 27.3% |
| Асови / Меч | 0.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 33.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.7% |
| Поени на Ретурну | 50% |
| Држање Сервиса % | 514.7% |
| Укупно Поена | 95.1% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 82.5% |
| Освојени 1. Сервис | 55.1% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.3% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 44.2% |
| Поени на Ретурну | 48% |