Thanapet Chanta Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 | |
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
6.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:29 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.7/10 | |
05:42 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
4.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
06:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1/10 | |
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.8/10 | |
03:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 626 |
2 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.2/10 | |
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
O20.5 |
4.5/10 | |
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
4.6/10 | |
02:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.3/10 |
O igraču Thanapet Chanta – Teniske Prognoze i Statistike
Thanapet Chanta je 26-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 864. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 17 mečeva igrača Thanapet Chanta i postigao tačnost prognoza od preko 70.6%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (36) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 64.7% | 64.7% |
| Освојени 1. Сервис | - | 67.3% | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | 45.9% | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.8 | 1.4 | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 2.1 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 52.2% | 52.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 23.7% | 23.7% |
| Поени на Ретурну | 42.3% | 40.8% | 40.8% |
| Држање Сервиса % | - | 190.9% | 259.3% |
| Укупно Поена | 95% | 73.2% | 73.2% |
| Стат. | Тврда (36) |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.7% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.7% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |
| Држање Сервиса % | 259.3% |
| Укупно Поена | 73.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.7% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |
| Држање Сервиса % | 190.9% |
| Укупно Поена | 73.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Поени на Ретурну | 42.3% |
| Укупно Поена | 95% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.9% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.7% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |