Udit Kamboj Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1482
Недавна Форма
L
L
W
W
L
4
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6/10 | |
05:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 | |
04:00 Predaja |
| 1
1
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
6.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
8.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Udit Kamboj – Teniske Prognoze i Statistike
Udit Kamboj Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Udit Kamboj i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (24) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 58.2% | 58.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 72.5% | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 52.6% | 52.6% |
| Асови / Меч | 2.7 | 3.2 | 3.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 | 2.9 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 59.5% | 59.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 41.9% | 41.9% |
| Поени на Ретурну | 41.7% | 43.9% | 43.9% |
| Држање Сервиса % | - | 162% | 162.9% |
| Укупно Поена | 100.3% | 75.7% | 75.7% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (18) | Шљака (2) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.2% | - |
| Освојени 1. Сервис | 72.5% | - |
| Освојени 2. Сервис | 52.6% | - |
| Асови / Меч | 3.5 | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.5% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.9% | - |
| Поени на Ретурну | 43.9% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (24)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.2% |
| Освојени 1. Сервис | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52.6% |
| Асови / Меч | 3.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.9% |
| Поени на Ретурну | 43.9% |
| Држање Сервиса % | 162.9% |
| Укупно Поена | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.2% |
| Освојени 1. Сервис | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52.6% |
| Асови / Меч | 3.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.9% |
| Поени на Ретурну | 43.9% |
| Држање Сервиса % | 162% |
| Укупно Поена | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Поени на Ретурну | 41.7% |
| Укупно Поена | 100.3% |
Статистике by Surface
Тврда (18)
Шљака (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.2% |
| Освојени 1. Сервис | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52.6% |
| Асови / Меч | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.9% |
| Поени на Ретурну | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |