Victoria Luiza Barros Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1103
Недавна Форма
W
W
L
W
L
5
Анализирани Мечеви
60%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7/10 | |
15:12 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 366 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
O19.5 |
8.3/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.3/10 | |
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
2.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
|
||
06:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
||
06:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
|
O igraču Victoria Luiza Barros – Teniske Prognoze i Statistike
Victoria Luiza Barros Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Victoria Luiza Barros i postigao tačnost prognoza od preko 60%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (16) | Последњих 52 Недеље (16) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 49.1% | 49.1% |
| Освојени 1. Сервис | - | 66.7% | 66.7% |
| Освојени 2. Сервис | - | 35.7% | 35.7% |
| Асови / Меч | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 | 3.8 | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 16.7% | 16.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 30% | 30% |
| Поени на Ретурну | 48.1% | 47.3% | 47.3% |
| Држање Сервиса % | - | 496.4% | 496.4% |
| Укупно Поена | 103.2% | 88% | 88% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (2) | Шљака (14) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 49.1% | - |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% | - |
| Освојени 2. Сервис | 35.7% | - |
| Асови / Меч | 0.5 | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 | 4.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 16.7% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% | - |
| Поени на Ретурну | 43.4% | 48.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (16)
Последњих 20 (16)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 49.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% |
| Освојени 2. Сервис | 35.7% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 16.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 47.3% |
| Држање Сервиса % | 496.4% |
| Укупно Поена | 88% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 49.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% |
| Освојени 2. Сервис | 35.7% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 16.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 47.3% |
| Држање Сервиса % | 496.4% |
| Укупно Поена | 88% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Поени на Ретурну | 48.1% |
| Укупно Поена | 103.2% |
Статистике by Surface
Тврда (2)
Шљака (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 49.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% |
| Освојени 2. Сервис | 35.7% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 16.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.1 |
| Поени на Ретурну | 48.1% |