Arthur Fils Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.2/10 | |
20:50 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
U29.5 |
5.4/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.2/10 | |
15:35 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
8.8/10 | |
14:05 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O18.5 |
8.9/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
5.9/10 | |
15:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
7.6/10 | |
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
5.6/10 | |
18:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
6.2/10 | |
18:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
00:40 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.8/10 | |
17:45 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U31.5 |
7.1/10 | |
00:50 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
6.9/10 | |
23:15 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 563 |
O18.5 |
10/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U29.5 |
7.5/10 | |
18:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
8.6/10 | |
23:15 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 656 |
O18.5 |
6.8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
18:50 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U30.5 |
9.6/10 |
За Arthur Fils – тенис прогнози и статистики
Arthur Fils е 21-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №17 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 27 мача на Arthur Fils и постигна точност на прогнозите от над 74.1%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (31) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 63.7% | 64% | 64.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 76.3% | 74.5% | 73.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.7% | 58.7% | 57.2% |
| Асове / Мач | 2.4 | 3.8 | 4.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 | 1.9 | 2.2 |
| Спасени Брейк Точки | 71.9% | 70.3% | 65.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 19.6% | 17.7% | 17.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 36.4% | 34.1% | 35.1% |
| Задържане на Сервис % | 68.8% | 68.8% | 67.5% |
| Общо Точки Спеч. | 52.4% | 51.5% | 51.3% |
| Стат. | Твърда (19) | Клей (12) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 65.3% | 63.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 72.7% | 73.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 58.8% | 55.1% |
| Асове / Мач | 5.5 | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 | 2.5 |
| Спасени Брейк Точки | 63.2% | 68.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 16.3% | 19.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 73.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.2% |
| Асове / Мач | 4.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.2 |
| Спасени Брейк Точки | 65.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 17.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 35.1% |
| Задържане на Сервис % | 67.5% |
| Общо Точки Спеч. | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 74.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 58.7% |
| Асове / Мач | 3.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 |
| Спасени Брейк Точки | 70.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 17.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 34.1% |
| Задържане на Сервис % | 68.8% |
| Общо Точки Спеч. | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 76.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.7% |
| Асове / Мач | 2.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 71.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 19.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 36.4% |
| Задържане на Сервис % | 68.8% |
| Общо Точки Спеч. | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 65.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 72.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 58.8% |
| Асове / Мач | 5.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 63.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 16.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 73.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.1% |
| Асове / Мач | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 |
| Спасени Брейк Точки | 68.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 19.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 37.5% |