Achilles Belkovics Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1400
Aktuální Forma
W
W
L
3
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
4.8/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 |
O hráči Achilles Belkovics – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Achilles Belkovics Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Achilles Belkovics a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (56) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 66.8% | 64.3% | 64.8% |
| Výhra 1. Podání | 71% | 73.1% | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 52.4% | 52.1% | 49.5% |
| Esa / Zápas | 3.2 | 4 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 | 1.6 | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% | 50.8% | 52% |
| Využité Brejkboly | 47.1% | 30.6% | 32% |
| Body z Returnu | 46.6% | 39.4% | 41.1% |
| Udržení Podání % | 74.2% | 68.7% | 62.6% |
| Celkem Bodů | 59% | 53.5% | 51% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (22) | Antuka (26) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.1% | 64.3% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% | 63.5% |
| Výhra 2. Podání | 52.8% | 46.6% |
| Esa / Zápas | 3.9 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.4% | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 30.8% | 32.4% |
| Body z Returnu | 39.3% | 42.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (56)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.8% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.5% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 52% |
| Využité Brejkboly | 32% |
| Body z Returnu | 41.1% |
| Udržení Podání % | 62.6% |
| Celkem Bodů | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.3% |
| Výhra 1. Podání | 73.1% |
| Výhra 2. Podání | 52.1% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.8% |
| Využité Brejkboly | 30.6% |
| Body z Returnu | 39.4% |
| Udržení Podání % | 68.7% |
| Celkem Bodů | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.8% |
| Výhra 1. Podání | 71% |
| Výhra 2. Podání | 52.4% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 47.1% |
| Body z Returnu | 46.6% |
| Udržení Podání % | 74.2% |
| Celkem Bodů | 59% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (22)
Antuka (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 52.8% |
| Esa / Zápas | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.4% |
| Využité Brejkboly | 30.8% |
| Body z Returnu | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.3% |
| Výhra 1. Podání | 63.5% |
| Výhra 2. Podání | 46.6% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 32.4% |
| Body z Returnu | 42.1% |