Adam Farag-Cao Předpovědi, Statistiky a Forma
Věk18
Výška5'10"
Váha154 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
3
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:07 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Adam Farag-Cao – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Adam Farag-Cao je 18letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Adam Farag-Cao a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (20) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 54.3% | 53.9% | 53.9% |
| Výhra 1. Podání | 63.6% | 67% | 67% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% | 49.6% | 49.6% |
| Esa / Zápas | 3.1 | 3.2 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 4.1 | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% | 61.5% | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 0% | 0% | 0% |
| Body z Returnu | 40.4% | 35% | 35% |
| Udržení Podání % | 207.4% | 96% | 96% |
| Celkem Bodů | 77.7% | 33.9% | 33.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (19) | Antuka (1) |
|---|---|---|
| První Podání % | 53.9% | - |
| Výhra 1. Podání | 67% | - |
| Výhra 2. Podání | 49.6% | - |
| Esa / Zápas | 3.3 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% | - |
| Využité Brejkboly | 0% | - |
| Body z Returnu | 34.7% | 35.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (20)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.9% |
| Výhra 1. Podání | 67% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 35% |
| Udržení Podání % | 96% |
| Celkem Bodů | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.9% |
| Výhra 1. Podání | 67% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 35% |
| Udržení Podání % | 96% |
| Celkem Bodů | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.3% |
| Výhra 1. Podání | 63.6% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.7% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 40.4% |
| Udržení Podání % | 207.4% |
| Celkem Bodů | 77.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (19)
Antuka (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.9% |
| Výhra 1. Podání | 67% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.5% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Body z Returnu | 35.9% |